Ewa Widuta - pedagog, numerolog.

   Od wielu lat interesuje się  numerologią. Ukończyła kurs numerologii w zakresie interpretacji programów wcielenia oraz numerologii związków pod kierunkiem Małgorzaty Brzozy oraz kurs podstawowy Metody Silvy i kurs radiestezji. Profesjonalnie sporządza indywidualne portrety numerologiczne na podstawie daty urodzenia, imienia i nazwiska. Pomaga dobierać imiona nowo narodzonym dzieciom lub przystępującym do bierzmowania. Ustala nazwę i datę otwarcia firmy, co ma ogromne znaczenie w świecie biznesu. 
   Dokonuje korekty podpisu lub dobiera pseudonim odmieniający życiowe niepowodzenia. Wyjaśnia przyczyny rozpadu związków partnerskich.

Dobieranie imion nowo narodzonym dzieciom

   Każdy z nas jest wyjątkowy. Nie ma na świecie dwóch takich samych osób. Nawet bliźnięta jednojajowe różnią się od siebie, gdyż mają różne imiona, które głośno wymawiane emitują wyraźne, indywidualne wibracje. 
   Znajomość reguł zgodności wibracyjnej Drogi Życia i potencjałów nazwiska pozwala nadać odpowiednie imię dziecku. Można je tak dobrać, by pasowało do osób już należących do rodziny i warunkowało pełne rozwinięcie możliwości z jakimi dziecko przyszło na świat.

Zmiana karty życia, podpis

   Nie można zmienić daty swego urodzenia. Można zmienić nazwisko, choć prawdziwe zawsze pozostanie w tle i będzie domagać się uwagi. Bardzo często zdarza się, że imiona i nazwiska, które posiadamy utrudniają nam albo wręcz uniemożliwiają osiągnięcie celu narodzin. W takich przypadkach doradza się dokonanie odpowiedniej korekty.
   Podpis, jako nośnik energii kreuje naszą przyszłość, dlatego tak bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego podpisu, który wyostrzając pewne, pożądane cechy osobowości, ułatwia osiągnięcie pozytywnych celów.

Ustalanie nazw firm

   Wszystko, co dotyczy człowieka, dotyczy również wszelkich jego wytworów. Niezmienne prawa numerologii zachowują swą moc w każdej dziedzinie. Dobrze dobrana nazwa firmy i czas jej powstania może przyczynić się do sukcesu jaki odniesie na rynku.
   Numerolog może pomóc wybrać lub zmienić nazwę firmy, określić korzystny termin założenia. Odpowiednie nazwy sklepów, firm i innych form działalności mają przykuć uwagę klientów i kontrahentów. Mają także budzić w nich jak najlepsze skojarzenia, dlatego bardzo ważne jest, by ich wibracje numerologiczne były możliwie najkorzystniejsze.