HELENA SMERECZYŃSKA-STANISŁAWSKA

Refleksolog dyplomowany, dolnośląski koordynator regionalny IARAMT - Międzynarodowej Akademii Refleksologii i Terapii Meridianowej.
Praktykuje refleksoterapię stóp, twarzy, dźwiękoterapię kamertonami, terapię kryształami Tachyonu, nano-terapię i nano-kosmetologię twarzy. Także anglistka specjalizująca się w sugestopedii - przyśpieszonej nauce języka angielskiego wykorzystującej zintegrowane techniki relaksacyjne, twórczą wizualizację, afirmację, muzykę, ruch, oddech, synchronizację półkól mózgowych, stan Alfa. 

METODA ODTRUWANIA ORGANIZMU wg dr JONASZA

    Testowanie EVA ( elektroakupunktura dra Volla) w połączeniu z programem dr Jonasza, czeskiego lekarza psychiatry, specjalisty zajmującego się kierowana i kontrolowaną  detoksykacja w ramach medycyny informacyjnej, jest obecnie jedną z bardzo skutecznych  metod określających stan funkcjonowania  organizmu człowieka. Około 30 tysięcy lekarzy  w 34 krajach, zrzeszonych w Międzynarodowym Towarzystwie  Elektroakupunktury, testem EAV określa stan  organizmu i ustala  prawdziwą  przyczynę dolegliwości poprzez pomiar  obciążeń grzybiczych, bakteryjnych, pasożytniczych, wirusowych, chemicznych, alergicznych, metali ciężkich i bardzo wielu innych.

    Pomiaru dokonuję się bardzo czułym aparatem mierzącym przewodność prądu w jednym punkcie skóry na dłoni, bez naruszeń powłoki skórnej, w sprzężeniu  z hasłami dotyczącymi obciążeń, których obecność lub brak pragnie się sprawdzić. Urządzenie może testować klika tysięcy rzeczywistych obciążeń toksycznych oraz  wykazać przydatność potraw, leków i suplementów diety, jeżeli mamy wybrać z większej ilości. Najczęściej występującą pierwotną przyczyną chorób jest złe wchłanianie w jelicie cieńkim i złe wydalanie w  grubym, ponieważ oba są obłożone grzybami, glutenem, kazeiną, często też pasożytami. Po latach dochodzi do rozczelnienia jelita i przepuszczania tych obciążeń do krwi, a wraz z krwią zagnieżdżają się one w różnych narządach. Doprowadza to do reakcji autoimmunologicznej, czyli organizm zaczyna sam siebie atakować i rozwijają się np. alergie, choroby stawów, tarczycy, nowotwory, depresja, zmęczenie, bezpłodność. 

 

link do strony terapeuty