KAMERTONY STROJĄ NIE TYLKO INSTRUMENTY MUZYCZNE,
ALE RÓWNIEŻ
 ORGANIZM CZŁOWIEKA! 

 

Znany muzyk Fabien Maman dysponujący absolutnym słuchem, podczas trasy koncertowej zamówił w hotelu zabieg masażu, ale przyszedł do Niego akupunkturzysta. Fabien zdecydował się na ten zabieg i … usłyszał energię w kanałach energetycznych, czyli meridianach. Zaowocowało to tym, że sam nauczył się sztuki akupunktury,ale bardzo zafrapowały Go dźwięki i odtąd ciągle myślał o terapii nimi.

Zaczął przeszukiwać stare źródła i całkiem szybko dotarł do sztuki punktowego oddziaływania dźwiękami o konkretnych częstotliwościach na odpowiednie obszary w ciele. Po wielu próbach i badaniach własnych, między innymi oddziałując kamertonami na komórki nowotworowe w ciele (seria udanych eksperymentów na Sorbonie), dowiódł , że odpowiednie dźwięki powodują rozerwanie jąder tychże komórek, wcale przy tym nie uszkadzając zdrowych komórek, wręcz przeciwnie, jeszcze je dodatkowo wzmacniając. Udokumentował ten proces wspaniałymi fotografiami rozpadu chorych komórek, a sam założył Akademię Dźwięku i opracował metodę oddziaływania kamertonami na ciało, umysł i ducha człowieka.

Osoby poddane strojeniu lepiej śpią, czują się spokojne i zrelaksowane, ustają bóle głowy i inne, zmniejszają się, bądź w ogóle znikają mięśniaki, poprawia się krążenie, oddychanie, wydalanie, nawet ruchy stają się bardziej harmonijne i płynne, oczy nabierają blasku. Zauważa się długie utrzymywanie się energetycznej otwartości i cyrkulacji.

Strojenie kamertonami może być wspaniałym wstępem do każdego zabiegu, ale może być również samodzielnym dłuższym zabiegiem – wówczas nasz organizm zaczyna rozbrzmiewać cudowną harmonią i przypomina dobrze nastrojony fortepian. Jakże inaczej brzmi wtedy symfonia naszego życia!

 

Zapraszam na terapię dźwiękami kamertonów!

Zabieg trwa 1 h i wykonuje go HELENA SMERECZYŃSKA - STANISŁAWSKA.