Dr Grażyna Pająk 
biolog, naturoterapeuta, żywieniowiec.

   
Członek Polskiego Stowarzyszenia Bioenergoterapeutów Uzdrawiaczy i Radiestetów w Warszawie oraz Krajowego Cechu Radiestetów i Bioenergoterapeutów w Raciborzu, wieloletni pracownik naukowy ZBW P.A.N, absolwentka Russian - American International Academy "INTERCOLLEGE" 
z międzynarodowym certyfikatem w stopniu hilera. 

Szukając własnej drogi, ukończyła dodatkowo między innymi;- kurs podstawowy Metody Silvy I i II st. Otrzymała certyfikaty "Graduale Seminar" I "Ultra Seminar The Silva Method"- Trening Europen Academy for NLP & MORE.- Kurs Racjonalnej Terapii Zachowania -wg metody Simontona -REIKI - w systemie USUI System of Natural Healing.- W instytucie Roślin i Przetworów Zielarskich w Poznaniu kurs w zakresie towaroznawstwa zielarskiego, uzyskując niezbędne kwalifikacje w dziedzinie zielarstwa.- Szkolenie z "Anatomii i fizjologii człowieka"- wg programu średniej szkoły medycznej - kursu z zakresu - " Zastosowń zmiennych pól magnetycznych w medycynie" - prowadzony przez III Katedrę Chorób Wewnętrznych Śląskiej AM w Bytomiu, pod kierunkiem prof. A. Sieronia itp. Zdała państwowy egzamin z naturalnych metod terapii w Śląskiej Izbie Rzemieślniczej w Katowicach.
   Od 1992 r., prowadzi centrum Promocji Zdrowia "HARBACELL". Jako jedna z pierwszych w Polsce rozwija i propaguje terapię i regenerację organizmu . W swojej uzdrawiającej terapii stosuje różne naturalne metody regeneracji przywracające witalność i dobre samopoczucie klientów. 
     Brała udział w ponad 30 audycjach związanych ze zdrowiem w Programie III Polskiego Radia oraz kilkunastu programach "Sekretów Zdrowia " w Programie I TVP. Od kilku lat prowadzi regularne wykłady , kursy w zakresie odżywiania, promocji zdrowia i naturoterapii.